Co je rutina cvičení Jennifer Lopez?

Poslední minuty roku 2009 strávily miliony lidí, kteří Jennifer Lopez zpívají v novém roce na “Dick Clarkově Silvestra”. Možná jste se dívali a přemýšleli, jak by mohla mít na sobě koženou koženou jednotku, která nedávno porodila dvojčata. Odpověď, kterou řekla “Magazín”, musí na tom pracovat.

V rozhovoru s New York Post v lednu 2010 Jennifer Lopez připočítá svou vhodnou postavu několika metodám cvičení, včetně boxu, běhu, schody a cyklistiky. Změna vašeho kardiovaskulárního tréninku je cvičební technikou, kterou doporučují trenéři v oblasti fitness, jako je například osobní trenér s certifikátem ACE a autor Karen Voight. Voight staví, děláš jedno cvičení opakovaně, dělá tělo tak efektivní v tom rutině, že přestaneš vidět výsledky.

Lopez pracuje s osobními trenéry, kteří si udržují fitness rutinu dobře zakulacenou a zahrnují trénink na odpor dva až třikrát týdně. Některé z cvičení, které uvedla v rozhovoru pro New York Post, byly volné závaží, váhy, tréninky na lehkých okruzích a výcvik. Trénink celebrit Americká rada pro fitness, Keli Robertsová, doporučuje využít alespoň několik prvních setkání osobního trenéra, který vám pomůže vytvořit dobrý silový tréninkový program, v němž děláte cvičení správně, a pak můžete plán udržet na tvůj vlastní.

Jeden z Lopezových trenérů, Gunnar Peterson, navrhuje konkrétní cvičení zaměřující se na vaše glutety nebo na svaly a dolní část těla. Zkroutavý výcvik, cvičení, které Lopez používá k tomu, aby pracovala na svých kloubech a šikmých místech, zahrnuje opírání pravé nohy zpátky za vámi, oběma nohama směřujícími dopředu a zadním kolenem dolů k podlaze. Otáčejte tělem napravo, takže vaše levá noha je stále špičatá vlevo, ale pravá noha je vpřed. Zvedněte ruce k pravé noze a otočte zpět do výchozí pozice. Střídavé nohy, dělat 12 až 15 na každé straně.

Peterson navrhuje toto cvičení pro všestranné tónování, pracuje s vašimi rukama, nohama, jádrem a zadkem. Držte pět až deset liber váhu v každé ruce a zvedněte ruce nahoru do bránové pozice pro ramenní lisy. Skočte dolů a pak se otočte doleva. Zvedněte své pravo a vyhoďte se ze země a zatlačte váhy nad hlavu. Vraťte se do výchozí pozice při snižování závaží. Přepněte strany a opakujte 12 až 15 opakování na každé straně.

Jennifer Lopez úzce spolupracuje s osobními trenéry a profesionály ji vedou a pomáhají. Při provádění cvičení buďte opatrní a před zahájením nového programu se poraďte se svým lékařem.

Cardio Mix

Trénink odporu

Lunges

Squats

Varování