Co mám jíst na nakládací dny hCG diety?

Dieta hCG vyžaduje, aby následovníci konzumovali pouze 500 kalorií denně, zatímco užívali denně injekce nebo kapky těhotenského hormonu lidského chorionického gonadotropinu nebo hCG. Před začátkem stravy se vyžaduje dvoudenní fáze “nakládání”, při níž konzumujete asi 250 gramů tuku denně, abyste se připravili na omezení kalorií. Zdraví odborníci, jako je profesorka Harvard Medical School Pieter Cohenová, říkají, že hCG dieta je nezdravá a není podporována vědeckým výzkumem a že ztráta hmotnosti, kterou dosáhnete, nebude zachována. Nezačínejte, dokud neřeknete svého lékaře o možných nevýhodách.

Denní snídaně se snídaní

Snídaní v den nakládky během hCG stravy mohou být dvě plátky slaniny, dvě klobásy, opečená bageta se smetanovým sýrem a šunková a sýrová omeleta vyrobená ze dvou celých vajec, másla a krému. Takové jídlo by mohlo zásobovat více než 100 gramů tuku. Neexistuje žádný limit na to, co můžete sníst na den nakládky, ale tvůrce stravy, britský doktor A.T.W. Simeons navrhl soustředit se více na potraviny s vysokým obsahem tuku než na vysoce sacharidové, jako jsou sladké, rafinované obiloviny.

Denní oběd načítání vzorku

Velký podíl tučného masa masa, jako je například obyčejné hovězí maso, steak z oříškovitého masa, vepřové kotlety nebo vepřové žebra, které jsou v másle nebo pečené s velkým množstvím oleje, by mohly být hlavním jídlem na obědě, stejně jako by mohly být šikmé kusy drůbeže nebo ryb Buď pečené a smažené nebo vařené, pak pokryté roztaveným, ostříhaným máslem nebo hustou, máslovou a smetanovou omáčkou. Spárujte maso s pečeným bramborem naplněným zakysanou smetanou a máslem, spoustou tlustých rolí s máslem a zeleninou vařenou s máslem nebo olejem.

Denní večeře se vzorkováním

Při večeři v den nakládky máte typ těstoviny, která je normálně tabu na stravě: spousta pravidelných nudlí smíchaných s těžkou omáčkou Alfredo, francouzským chlebem doplněným česnekovým máslem a drceným sýrem a salátem hodeným s vaším oblíbeným plně tučným obvaz. Pro další doplnění tuku obalte salát s vařenými bikonovými špetkami, nakrájenými vajíčky a nakrájenými avokády. Po jídle si vychutnejte tvarohový dezert spolu s kávou ochucenou krémem.

Denní svačiny nakládky vzorku

Snažte se pracovat nejméně dvěma až třemi občerstvením mezi jídly každý den fáze zavádění, informujte přívržence hCG stravy. Příklady zahrnují šišky se šlehačkou, plně zmrzlinovou zmrzlinou s cukrovinkami, domácím či rychlovarným mlékem, čokoládovými tyčinky nebo cukrovinkami, pečivo, francouzské hranolky naplněné roztaveným sýrem, sušené krémy s arašídovým máslem a ořechy, zejména makadamové ořechy , Které mají nejvyšší obsah tuku na porci všech matic.