Jaké 3 svaly se používají na ramenním lisu?

Když provádíte ramenní tisk, používáte zdvih více než tři svaly. Ramena svalů jsou nejdůležitějšími pohyby v ramenním lisu, ale svaly vašeho kmene a jádra se kontrastem stabilizují při zvedání. Obraťte se na svého lékaře dříve, než začnete stravu nebo cvičební program.

Ramena nebo deltoidy jsou jedním z hlavních posunů v ramenním lisu. Deltoid má tři aspekty, nebo hlavu – přední, přední, boční hlavu nebo vnější stranu ramene a zadní nebo zadní část ramena. Funkce deltoidu je zvednout rameno a stisknout závaží nad hlavou, rameno by mělo být zvednuto na plné prodloužení. To silně aktivuje přední deltoid s určitou aktivací zbytku ramene.

Tricepsy jsou velké svaly na zadní straně paží a fungují tak, aby prodloužily loket nebo narovnali ruku. Triceps je aktivní v celém rozsahu pohybu ramenního lisu, bez ohledu na ruční rozestup. Čím blíže jsou vaše ruce na liště, tím větší je aktivace tricepsu.

Vaše záda pomáhá stabilizovat vaše ramena během výtahu. Trapezius nebo velké svalstvo v horní části vašeho záda těsně pod krkem stabilizují vaše lopatky a chrání je před pohybem dozadu nebo dolů. Mnohé z menších svalů, které stabilizují horní části zad, jsou při nalévání najímané, včetně kosočtverců a teres hlavních a malých. Latissimus dorsi, nebo nejširší svaly na zádech, jsou mírně rekrutovány, aby stabilizovaly vaše tělo. To se zvyšuje, pokud provádíte výtah stojící oproti sedícímu.

Mnoho svalů dělá něco víc než udržet vyrovnání vaší struktury, ale jsou kritické. Vnitřní a vnější rotátory jsou extrémně aktivní, díky čemuž je lepší vyvážený rotační manžet než lisovací lis. Tvé břicho a dolní končetina se uzavřou tak, aby udržovaly tělo ve vzpřímené poloze a vaše předloktí kontraktovaly, aby vám umožnily zůstat v baru. Vzácně jsou jen tři svaly zapojeny do cvičení, ale ramenní tisk zahrnuje většinu svalů horního těla, což je vynikající cvičení pro sílu a sílu.

Plece

Triceps

Zadní

Pozice