Jaké jsou přínosy pro zdraví řidiče?

Voit Gravity Rider je cvičný stroj, který vyžaduje, abyste vytahovali a tlačili páky rukama, zatímco sedíte na jízdním sedadle. Cvičné jezdce se staly populárními v 80. letech, ale nakonec se vytratili z cvičební scény, protože opakující se pohyb stál na klouby a svaly a protože nespálili tolik kalorií než ostatní aerobní tréninky. Můžete získat řadu přínosů pro zdraví od gravitačního jezdce, v závislosti na rychlosti, jakou ho používáte, a délce tréninku.

Svalová vytrvalost

Chcete-li zlepšit svoji schopnost svalů používat po delší dobu, musíte vytvořit svalovou vytrvalost. Gravitační jezdec vám pomůže při budování svalové vytrvalosti při vytáhnutí a posílení váhy těla během tréninku. Příručka Gravity Rider uvádí, že funguje jako kvadriceps, telata, hamstringy, ramena, laty, hřbet a hrudní svaly.

Spálení kalorií

Použití gravitačního jezdce pro zvýšení srdeční frekvence na tempo podobně jako jogging vytváří aerobní cvičení. Aerobní cvičení spaluje kalorie a 30 minut denně většinu dne v týdnu doporučuje American Heart Association za úbytek a udržování tělesné hmotnosti a zdraví srdce.; Úbytek hmotnosti nejen zlepšuje vaše sebevědomí, má také kvantifikovatelné přínosy pro zdraví . Nadváha, obzvláště v břiše, vás vystavuje riziku řady chronických onemocnění a způsobuje stres na vašem páteři a dolní části zad. Nižší bolesti zad způsobují, že americkí pracovníci každoročně zmeškali více než 100 milionů pracovních dnů, podle Wellness Council of America.

Zlepšený cholesterol

Podle MayoClinic.com pravidelné aerobní cvičení pomáhá zlepšit váš lipoprotein s vysokou hustotou nebo “dobrý cholesterol”. Kromě toho, že dochází ke změnám ve stravě, které snižují lipoprotein s nízkou hustotou nebo “špatný cholesterol”, zvýšení počtu HDL pomáhá snížit riziko koronárních onemocnění srdce a ztvrdnutí tepen, což může vést k mrtvici.

Vylepšená výkonnost sportu

Kromě toho, že sportovci potřebují svalovou vytrvalost během bodů a her, musí být schopni se znovu zotavit, aby byli schopni vystupovat na další soutěži nebo tréninku. Chcete-li zlepšit kardiorespirační zotavení, zlepšíte anaerobní kondicionování pomocí Gravity Rider intervalových tréninku. Stroj přemístěte na velmi vysokou intenzitu po dobu 30 až 90 sekund, po níž následuje dvou až tříminutové zotavení. Opakování sprintu vám pomůže zlepšit schopnost efektivně zvyšovat a snižovat srdeční frekvenci pro sport. Tento typ výcviku může být namáhavý, a proto se s ním pokuste s ním poradit.