Jaký je rozdíl mezi 14g a 16g průmyslovou barvou?

Průmyslové ušní propíchnutí je jedním typem modifikace těla, které zahrnuje dva otvory, které jsou propíchnuty v chrupavce ucha, takže je možné obejít oboustrannou činkou. Při rozhodování o průmyslovém piercingu bude součástí procesu výběr měřidla – ať už 14G nebo 16G -, které bude fungovat nejlépe pro vaše tělo a potřeby.

Rozumět měřidlům

Měřiče jsou měrnou jednotkou (označenou jako “G” po čísle), která udává průměr kusu šperků. Čím vyšší je číslo průměru, tím menší je průměr šperků. Naopak, čím nižší je měřítko, tím větší je průměr šperků. Takže kousek 0G klenotů je o průměru 325 palců, zatímco klenot s průměrem 18G je průměr 0,04 cm. Nejmenší měřítko k dispozici pro tělo šperky je 20, zatímco největší je 0000, po kterém měřidla jsou měřeny ve zlomcích palce. Když dostanete nové piercing, piercingový umělec vás požádá, abyste specifikovali, jaký měřič chcete, aby vaše nové piercing být. 18G, 16G, 14G a 12G jsou standardní měřidla pro ušní piercing.

Průmyslové piercingy

Průmyslové piercing jsou typ ucha chrupavky piercing, který zahrnuje propíchnout dvě díry v uchu tak, aby mezi nimi byla umístěna činka. Průmyslové piercing se rozkládá na horní části ucha a vytváří přímku, která je v kontrastu se zaoblenou křivkou ucha. Průmyslové piercing lze umístit na téměř jakýkoli úhel na uchu. Při získávání průmyslové výroby. Piercer udělá dva otvory odděleně, dovolí jim, aby se uzdravili prstenem nebo malou činkou v každé a pak vyměnili originální piercingové šperky za jediný činka po obou dírách se dostatečně vyléčily.

Výběr správného měřidla

Rozhodování o správném rozchodu pro průmyslové piercing závisí na řadě faktorů. Měřič, který si zvolíte, když se zpočátku dostanete do prstů, určí velikost šperků, které si zakoupíte v novém piercingu po jeho vyléčení. Vzhledem k tomu, že průmyslové piercing prochází ušním chrupavkem, existuje menší možnost protahování nebo “měření” tolik lidí, kolik dělá se spodními laloky. Rozdíl mezi průmyslovou činkou 14G a 16G je záležitostí 0,13 palce, což je jen nepatrně odlišné. Zvažte své preferenční šperky a typy vzpěrů, které byste chtěli nosit ve vašem novém piercingu při rozhodování o tom, který měřidlo jít zvolit.

Ostatní body šperky Rozdíly

Kromě měřítek existují i ​​jiné rozdíly mezi typy tělesných šperků, které se berou v úvahu při získávání nového piercingu nebo nákupu nových šperků. Body šperky mohou být buď vnitřní nebo vnější závit, což znamená, že šroubové nitě jsou buď uvnitř “koule” části činky, nebo uvnitř “tyče” části barbell. Budete také muset zvolit délku činky, abyste se ujistili, že se pohodlně vejde do vašeho piercingu, aniž by je táhl dohromady nebo se přesahoval příliš daleko od vašeho ucha.

Ne každý by měl dostat průmyslový piercing, ale osoba, která dělala piercing, vám nemusí říkat tuto důležitou informaci. Pokud budete pokračovat a skončíte s tím, co se nazývá “mělké průmyslové piercing”, může to způsobit zjizvení a nejpravděpodobněji infekci.

Upozornění