Nejoblíbenější komerční běžecké pásy

Běžecké trenažéry zůstávají nejoblíbenějším vybavením, které nabízejí zdravotní kluby, uvádí Wall Street Journal v roce 2015. Výrobci vyrábějí komerční běžecké pásy, které vydrží déle než ty, které jsou určeny pro domácí nastavení. Jsou také robustnější, aby odolávali používání od mnoha lidí, mnohokrát za den. Komerční běžecký pás obvykle má výkonnější motor, větší kostru a odolný pás, který se zabývá opotřebením. Při nákupu komerčního běžeckého trenažéru zvážte prostor, rozpočet a typ cvičení, které se budou provádět na stroji, abyste zjistili, co je nejlepší pro vaše potřeby.

Desítky výrobců trenažérů vyrábějí komerční modely, které nabízejí mnoho stejných vlastností. Podívejte se na spolehlivost značky, jaké další velké fitness zařízení využívají model a jejich snadné použití při nakupování. Komerční běžecké pásy obvykle nabízejí elektronické programování, kompatibilitu s pulzními monitory s prominentními značkami popruhů a kardio divadlem, špičkové značky pro vás jsou kompatibilní s vaším nastavením fitness centra. Dalším aspektem je použití energie, stejně jako hluk. Méně kvalitní komerční modely mohou vydávat hlasité zvuky, které mohou být ohromné, pokud máte několik současně užívaných ve stejné oblasti. Koupit běžné běžecké pásy od specializovaných obchodů zabývajících se těmito většími, výkonnějšími zařízeními, Prodej zboží je nepravděpodobné, že nese kvalitu běžeckého trenažéru, který potřebujete, aby odolal opotřebení komerčního prostředí. Precor, Star Trac, Life Fitness a Landice patří mezi špičkové výrobce podle časopisu Wall Street Journal a Consumer Reports.

Jedním z důvodů, proč se lidé rozhodnou běžet nebo chodit na běžeckých pásech, je, že poskytují odpouštějící povrch a neposkytují tolik vlivu na tělo. Podívejte se na komerční stroje se stabilními a pevnými palubami, které se cítí měkčí než cement, ale nejsou příliš skákací nebo houbovité, což může také způsobit společné problémy. Nejlépe hodnocené stroje budou mít výzkum podporující návrh paluby a ne jen prohlašovat, že jsou pro tělo jednodušší.

Ovládací prvky a tlačítka na libovolném komerčním běžeckém trenažéru by měly být snadno použitelné. Vybírejte zařízení, které je dobře označené a dostatečně velké, aby bylo možné číst pro většinu uživatelů. Jednodotykové změny rychlosti a sklonu, stejně jako zobrazení, které zobrazuje čas, rychlost, sklon a srdeční frekvenci, se objevují i ​​na nejvyšších komerčních strojích. Nepoužívejte běžecké trenažéry s tlačítky nebo ovládacími prvky, které vyčnívají, a je pravděpodobné, že se rozlomí nebo zlomí. Šipky nebo slova vytištěná na konzole musí být odolná proti otírání v průběhu času.

Nejlépe hodnocené komerční běžecké pásy jsou poháněny 4 nebo 5 koní. Některé treadmills používají 3 koňské síly, ale jsou známé jako “lehké komerční třídy” a nemusí být nejlepší pro těžké použití. Pevný, robustní rám, který váží mezi 300 a 600 liber a uspokojí uživatele různých velikostí, činí to nejlepší volbou. Horní komerční běžecké pásy budou mít také maximální hmotnostní limit od 400 do 500 liber. Pás by měl měřit nejméně 6 stop, aby běžecům s dlouhým krokem cítil, jako by měli dostatek prostoru. Nemotorové běžecké pásy získávají půdu jako výklenky ve fitness průmyslu. Pro pohyb pásu a dosažení rychlosti používáte vlastní výkon nohy. Práce na ručním běžeckém trenažéru je pro uživatele obtížnější, ale lidé, kteří se účastní výcviku krátkých šprintů, jako jsou fotbalisté a nadšenci Cross Fit, se hromadí na strojích. Jen málo výrobců v současné době prodává kvalitní manuální běžecké pásy, včetně společnosti Woodway.

Špičkové trenažéry nabízejí dvou- nebo tříleté záruky. Některé běžecké trenažéry s nejvyšším výkonem mají samomazací systém, což znamená, že pás se lehce pohybuje nad palubou. Manuálně mazané běžecké pásy musí být pravidelně udržovány, a pokud nejsou, riskujete postupné poškození motoru, paluby, pásu a válečků. Také zkoumat opravný proces. Mít zástupce místního zákazníka s certifikovaným personálem údržby znamená, že máte v ruce špičkovou značku a model. The Wall Street Journal oznámil v roce 2015, že nehoda v běžícím trenažéru způsobuje každý rok přibližně 24 000 zranění. Nejméně jedno tlačítko nouzového zastavení, jasně viditelné a přístupné uživateli, je nutné. Stop tlačítka by neměly být umístěny na místech, které by se při chůzi nebo běhu snadno náhodně střižovaly. Zábradlí a dostatečné nožní kolejnice, které poskytují místo k zastavení, když se pás stále pohybuje, se také objevují na nejoblíbenějších běžeckých pásech.

Specifika nákupu

Odstranění nárazů

Ovládací prvky a tlačítka

Napájení a rám

Údržba a bezpečnost