Pro co je běžecký trenažér dobrý?

Běžecké trenažery naplní tělocvičny a nabízejí možnost cvičení ve vašem domově. Stroje jsou vybaveny pohyblivým pásem jako běžícím povrchem a jsou dodávány v ručním i motorizovaném provedení. Běžecké pásy pracují pro všechny úrovně fitness, protože uživatel má schopnost upravit rychlost a sklon platformy. Stroje pracují pro různé účely a cíle.

Ti, kteří dávají přednost chůzi nebo jízdě venku, se potýkají s nepříznivým počasím nebo jinými podmínkami, které ztěžují trénink. Běžecký trenažér nabízí alternativní místo pro vaše běžné procházky nebo běh bez obav o počasí nebo vaší bezpečnosti ve špatných podmínkách. Stále máte možnost cvičit podobným způsobem, ať už je vaším cílem celková kondice nebo trénink pro závod. Vnitřní cvičení s běžeckým trenažérem vám poskytuje konzistentní, kontrolované prostředí.

Lidé, kteří se vzdělávají pro konkrétní události, mohou absolvovat školení na míru. Běžeři, kteří chtějí zlepšit svůj čas, mohou zahrnovat rychlostní práci, která zahrnuje intervaly rychlejšího běhu. Běžící trenažér vám umožňuje přesněji řídit svou rychlost a vzdálenost než volné běhání venku. Běžecký trenažér také pomáhá při stimulaci, pokud se běžec snaží udržet konzistentní rychlost při volném běhu. Ovládání běžeckého trenažéru vám umožní nastavit tempo a pohyblivý pás může být nastaven tak, aby vám udržel tempo. Při výcviku na závod, běžící za podmínek, které napodobují závody, vám dává nejlepší přípravy.

Chůze nebo běh na běžeckém pásu je formou aerobního cvičení, který spaluje kalorie. Pravidelné používání běžeckého trenažéru vám pomůže zhubnout, zejména ve spojení se zdravými změnami, jako je zlepšená strava. Pohyblivý pás a absence odolnosti proti větru usnadňují běh na běžeckém pásu snadnější než běžný běh. To je výhodné pro začátečníky, kteří mohou běhat na běžeckém pásu déle, než mohou venku.

Běžecký pás nabízí příležitost k cross-školení pro ty, kteří pravidelně chodí nebo neběží. Například, pokud obvykle plavete nebo projíždíte na aerobní cvičení nebo atletický trénink, zasedání na běžeckém pásu dodává odrůdu do obvyklé běžné rutiny. Zlomíte monotónnost toho, že děláte stejnou aktivitu každý den a používáte své tělo jiným způsobem než obvykle.

Vnitřní cvičení

Řízené školení

Ztráta váhy

Křížový trénink