Proč jsou pilulky na chudé drogy neurčené pro osoby mladší 18 let?

Označení každé značky diety pilulky varuje, že použití může být nebezpečné pro lidi mladší než 18. Dietní tabletky mohou obsahovat rostlinný extrakt nebo kombinace živin, které mají měnit hormonální rovnováhu v těle, které pomáhají při hubnutí. Tyto změny mohou zahrnovat zvýšení hladin testosteronu nebo hormonů štítné žlázy. V rozvíjejícím se dospívajícím může změnit hladina hormonu způsobit nenapravitelné vady, které se nemusí objevit u dospělého, jehož tělo se již nevyvíjí. Ti mladší 18 let nemusí být schopni plně zhodnotit přínosy a rizika pilulky na vaření.

Během puberty dochází k významným fyzikálním a hormonálním změnám. Vaše tělo dospívá fyzicky a sexuálně, rozvíjí sekundární sexuální charakteristiky. Tyto změny závisí na řádné řadě hormonů vylučovaných hypofýzou, varlatami nebo vaječníky, štítnou žlázou, nadledvinami a hypotalamem.

Mnoho z hormonů, na které se zaměřují pilulky na hubení, se podílí na procesech dozrávání během puberty. Během puberty vaše tělo upravuje hladiny nebo hormony, jako je testosteron a estrogen, aby našel ideální úroveň. Chemikálie ve pilulkách na hubnutí mohou narušit tuto úpravu, takže hormony na nevhodných úrovních v dospělosti. Poruchy hormonů mohou předčasně ukončit pubertu. Uměle zvýšené hladiny adrenálních a hormonů štítné žlázy, které stimulují ztrátu váhy, mohou pro dospívající složitější zhubnout později v životě.

Dospělí mohou mít vyšší pravděpodobnost, že přijmou více než doporučená dávka pilulky na vaření, než dospělí. Peer tlak, nadcházející události a další společenské faktory mohou tlačit dospívající, aby se nebezpečné rizika s pilulky na vaření. Pokud jste rodič teen hledá zhubnout, ne jednoduše zakázat pilulky na vaření. Dospívající se učí, aby se vyjádřili a pravděpodobně budou chtít pilulky na chudí za zády. Úprimně diskutujte o rizicích pilulky na vaření s vaším dospívajícím a buďte ochotni změnit své vlastní stravovací návyky a cvičení, abyste podpořili úbytek na váze.

Dětství a dospívání jsou rozhodující pro rozvoj zdravých návyků. Naučte se vařit zeleninu, abyste si ji užili. Nahraďte nevyžádanou potravu zdravým občerstvením, jako je ovoce. Najděte certifikovaného profesionála, jako je osobní trenér, který vyučuje bezpečné a účinné cvičební techniky. Přidejte více fyzické aktivity mimo cvičení k rodinnému životu, jako je chůze po večeři.

Teens vs. dospělí

Účinky na vývoj

Psychologické rizikové faktory

Pomáhá dospívajícím ztrácet váhu