První tři cvičení, které spálí nejvíce kalorií

Chůze, jogging, plavání a jízda na kole – to jsou některé z běžných cvičení, které lidé dělají, když chtějí spálit tuk, ale ve skutečnosti nespálí tolik, kolik si myslíte. Dlouhé záchvaty kardio spálí tuk, ale ne tak krátké, intenzivní výbuchy. Cvičení, které spálí nejvíce tuků a kalorií, jsou velké, složené pohyby, které napadají největší svaly ve vašem těle. Dostávají vaše srdce rychle a tlačí vaše tělo k hranicím.

Sprinting

To by nemělo být překvapením. Nikdy neuvidíte tlustého sprinter, který běží po trati. Sprinting tlačí velké svaly nohou na maximum a zvyšuje vaše srdce blízko svého maxima ve velmi krátkém čase. Americká vysoká škola sportovní medicíny říká, že intervalové tréninky, jako je sprinty, které zahrnují rychlé výbuchy cvičení s maximální intenzitou střídající se s obdobím obnovy mírné intenzity, spotřebovávají kalorie rychleji než ustálená hladina intenzity během stejného časového období.

Burpees

Burpees jsou dřepní tlapky s posunem v dolní části pohybu a vertikální skok nahoře. Když uděláte burpee, použijete si ruce, hruď, nohy, záda a jádro – opravdu pracujete na každém hlavním svalu ve vašem těle. To je to, co způsobuje, že burpeje je tak skvělé cvičení na spalování tuku. Zlikvidujte 10 nebo 20 burpeů co nejrychleji a vy budete ohromeni tím, jak rychle začnete huffing a pušky.

Tahače

Tahač je kombinace squatu a ramenního lisu. Opět toto cvičení působí na všechny hlavní svalové skupiny ve vašem těle v jednom výbušném, složeném pohybu. Vzhledem k tomu, že toto cvičení je tak zdanění, je důležité, že se nesnažíte dělat to s takovou váhu, jakou můžete normálně squatovat nebo tisknout. Můžete to udělat s činky nebo činky. Pokud to uděláte s karabinou, použijte dřevěný stojan a nechte někoho na místě, aby vás bezpečně viděl. Držte dvě činky přímo přes ramena, jako kdybyste chtěli udělat ramenní tisk, sklánět dolů a jak se vrátíte, stlačte činky nad hlavou.

Obvod pro spalování tuků

Zde je návod, jak můžete tyto cviky spojit do okruhu, který v krátké době spálí obrovské množství tuku: Vezměte pár činků venku a najděte širokou plochu. Sprint na 50 yardů co nejrychleji, pak pusť do země a udělat 10 burpees. Odpočiňte po dobu 10 až 15 sekund, poté proveďte 10 trysek. Odpočiňte po dobu 30 sekund a opakujte obvod celkově tři až pětkrát.