Školení pro instruktory aerobiku reebok

Jméno Reebok se stalo základem ve fitness průmyslu. Od osmdesátých let se společnost Reebok podílela na vývoji krokového aerobiku, aerobiku, tréninku sil a flexibility. Reebok Instructor Alliance byla vytvořena tak, aby poskytovala školení instruktora pro skupinové kurzy a vytváření sítí pro profesionály v oblasti fitness. Vzhledem k tomu, že se vývoj v oblasti fitness vyvíjel, je společnost Reebok od počátku jako obuvní společnost až po celosvětový zdroj pro trénink v oblasti fitness.

Reebok nabízí školení pod názvy Reebok University, Reebok India a Reebok Instructor Alliance. Školení je zaměřeno na krok, aerobik, bojové umění, jádro, sílu, pilates a kick-boxing. Certifikace zahrnuje kombinaci znalostí a teorie spolu s praktickou aplikací. Kandidáti se naučí, jak vytvářet bezpečný a účinný trénink pro účastníky všech úrovní fitness.

Instruktoři mohou být certifikováni jako Reebok Certified Fitness Trainer nebo Reebok Certified Step Trainer. Certifikace zahrnuje 60 až 80 hodin výuky, včetně teorie a praktické aplikace. Poznatky o obsahu se skládají z anatomie, fyziologie cvičení, prevence zranění, návrh programu, výživa, biomechanika, fitness a výživa. Praktické aplikační témata zahrnují komunikaci, učební techniky, hudbu, choreografii a vzory a speciální populace. Probíhající kurzy odborného rozvoje jsou k dispozici pro instruktory, které jsou certifikovány prostřednictvím externí organizace, jako je Americká rada pro cvičení nebo ACE a Aerobik a Fitness Association of America, AFAA.

Výhody aerobního tréninku zahrnují zvýšenou funkci srdce a plic spolu se sníženým rizikem srdečních problémů. Zvýšení metabolismu pomáhá snižovat nadměrný tělesný tuk a zabraňuje problémům s obezitou a obezitou. Účast na kardio tréninku pod vedením certifikovaného instruktora poskytuje “průvodce” pro začínající účastníky. Školení instruktorů o správné technice cvičení, postupu a motivaci pomáhá maximalizovat účinky a držet se programu, jehož cílem je dosáhnout přínosů pro zdraví a zdraví spolu se sníženým rizikem zranění. Toto školení instruktora poskytuje razítko schválení pro veřejnost a dává instruktorovi důvěru a schopnost úspěšně vést skupinové kurzy a individuální školení.

Podle Úřadu pro statistiku práce se očekává nadprůměrný nárůst pracovních příležitostí pro instruktory v oblasti tělesné výchovy v letech 2008 až 2018. To je důsledkem realizace významu cvičení. Fitness instruktoři jsou zaměstnáni ve zdravotních klubech, univerzitách, ateliérech, nemocnicích, rehabilitaci a firemním prostředí. Vzhledem k tomu, že se zvyšuje povědomí o zdraví a kondících z výkonu cvičení, dělají tak i pracovní příležitosti pro instruktory pro fitness.

Druhy školení

Obsah kurzu

Výhody

Industry Outlook