Tiger balzám červený vs. ultra silu

Společnost Haw Par Corporation je výrobcem přípravku Tiger Balm, který je významným hráčem v kategorii topických analgetik, léků proti bolesti, které se prodávají po celém světě. Vytvořená koncem osmnáctého století bývalým čínským císařským soudním herbalistou Aw Chu Kinem, který se přestěhoval do Barmy, Haw Par byl později řízen svými syny a nyní má své sídlo v Singapuru. Společnost vyrábí masti Tiger Balm, krémy, omítky a náplasti.

Tiger Balm Červená

Tiger Balm Red je formálně známý jako “Tiger Balm Red Extra Strength Pain Relief Masti”. Podle webové stránky IHerb.com, která prodává různé produkty Tiger Balm, je používána “pro dočasnou úlevu od drobných bolesti svalů a kloubů spojených s nadměrnou námahou, jednoduchým bolestem zad, artritidou, napětím a vyvrtáním”. Účinné látky v přípravku Tiger Balm Red jsou kafr ve výši 11 procent a mentol na 10 procent. Neaktivní složky zahrnují cajuputový olej, kasový olej, hřebíčkový olej, dementalizovaný mátací olej a parafinový ropný olej.

Ultra pevnost

Tiger Balm Pain Relief Masti Ultra Strength je určen k dočasné úlevě od menších bolestí a svalů a kloubů spojených s nadměrnou námahou, jednoduchým bolestem zad, artritidou, napětím a vyvrtáním. Aktivními složkami jsou kafr na 11 procent a mentol na 11 procent. Neaktivní složky zahrnují cajuputový olej, kasový olej, hřebíčkový olej, dementalizovaný mátací olej a parafinový ropný olej.

Červená vs. Ultra pevnost

Červený a ultra pevný tygří balzám obsahuje stejné účinné složky v téměř stejných procentech, stejně jako stejné neaktivní složky. Oba produkty se doporučují pro stejné bolesti a bolesti. Červená odrůda voní skořicí a další odrůdy Tiger Balm, které jsou bílé, ne. Na rozdíl od červeného tygřícího balzám se říká, že bílé odrůdy neznečišťují vaše oblečení. Kromě toho se zdá, že neexistují žádné významné rozdíly mezi červenou a ultra pevností.

Ostatní produkty

Tam je “extra síla” Tiger Balm mast sestávající z kafru u 11 procent a mentolu u 10 procent, téměř stejný jako červená a Ultra síla odrůdy. Pravidelná síla bílá Tiger Balm obsahuje 11% kafru a pouze 8% mentolu. “Měkká” verze Tiger Balm voní levandulem.

Úvahy

Pokud má být věřil anecdotální důkaz, Tiger Balm je docela efektivní. Přinejmenším má velké množství příznivců. Množství posudků na webových stránkách Ibiblio, například o zásluhách Tiger Balm. V roce 2009 však FDA zaslala firmě varovný dopis, v němž uvedl, že přípravek Tiger Balm je kvalifikován jako lék, a proto musí být schválen FDA. Ale žádný z ostatních produktů Tiger Balm nebyl ovlivněn.