Tipy na ztrátu hmotnosti rychle

Když se zavážete zhubnout, chcete okamžité uspokojení. Víte, že hloubka skutečné hubnutí vyžaduje čas, ale sledování toho, jak se libra odloupají pomalu, může být nesnesitelná. Bezpečná míra úbytku hmotnosti je jedna až dvě libry týdně, protože tato míra pravděpodobně vede k dlouhodobým změnám v životním stylu a zabraňuje ztrátě cenné svalové hmoty. Rychlá ztráta hmotnosti obvykle vyžaduje mimořádnou dietě a cvičení, které nemusí být dlouhodobě udržitelné, ale může nabídnout potřebný start.

Krok pryč od módy

Váš soused ztratil 20 liber na placené dietě a vaše sestra pili jen okurkový džus po dobu jednoho týdne a ztratila 10 liber – ale je pravděpodobné, že pokud ztráta hmotnosti zní příliš dobře, aby to byla pravda, je to tak. Ztráta hmotnosti zahrnuje složité metabolické procesy, ale obecně jestliže snížíte méně kalorií, než spálíte, ztratíte váhu. Pokud je tento deficit mezi 500 a 1000 kalorií denně, ztrácíte jeden až dvě libry za týden, protože libra se rovná 3500 kaloriím. Fad diety často vytváří deficit mnohem více, aby vám pomohl zhubnout rychle – ale cítíte se zbavený, hladovět a nedostanete všechny živiny, které potřebujete. Naučte se dobré návyky, které vám pomohou udržet jakoukoli ztrátu váhy, kterou spravujete, a nakonec získáváte velkou váhu – a někdy i více.

Inteligentní řešení

Namísto spoléhání se na nějakou rychlou fixaci, nakrájejte kalorie tím, že se zbavíte zjevných kalifornských delikventů: soda, sladkosti, nasycené a trans-tuky a rafinované bílé zrna. Omezte velikost porce tak, abyste konzumovali jen 3 oz. Z chudé bílkoviny a 1/2 šálku celých zrn při jídle. Mají listovou zeleninu a jinou zeleninu, když potřebujete občerstvení nebo stále máte hlad ve večeři. Zahrnujte několik ořechů nebo olivového oleje na jídle, abyste získali nějaké zdravé tuky. Pořád přijdete s nízkým počtem kalorií, ale s dostatečným množstvím výživy.

Zůstaňte na svém svalu

Sval je kalorií, která hoří na tvé tělo. Bez přiměřeného svalu vypadáte měkké, cítíte se slabé a nespalte tolik kalorií, než je váš přísný a napjatý přítel – i když oba vážíte totéž. Když ztratíte váhu rychle, vaše tělo ztratí štíhlou tělesnou tkáň. Svaly spalují více kalorií než tuku, takže pokud ztratíte svůj sval – váš metabolismus klesá. Ztráta větší váhy nebo dokonce zachováváte svou novou nižší váhu je téměř nemožné, aniž byste se hladovali, protože vaše tělo potřebuje méně a méně kalorií k přežití. Cvičení, obzvláště váhový trénink, může zabránit této ztrátě svalů i při poklesu libry. Centra pro kontrolu a prevenci onemocnění doporučují nejméně dva tréninkové tréninky s celkovým tréninkovým výkonem týdně v nekončících dnech, ale pro lepší výsledky můžete přidat třetí den. Také se zaměřte na to, abyste dostali nejméně 150 minut kardiovaskulární aktivity s průměrnou intenzitou týdně – 250 minut je ještě lepší pro snížení tělesné hmotnosti.

Nenechte se vynechat

Víte, že když se snažíte snížit velikost, nemůžete přeskočit cvičení. Měli byste také vyhnout přeskakování jídel. Nejen, že přeskočíte, tím se budete cítit hladovější při příštím jídle, abyste vdechovali vše v dohledu, ale může zvýšit úroveň stresu. Otázka z roku 2010 “Psychosomatic Medicine” zveřejnila studii, která prokázala, že po restriktivní stravě vzniká chronický psychický stres a tělo vypouští více stresového hormonu kortizolu. Výzkumníci z University of California a University of Minnesota poznamenali, že zvýšený stres a kortizol mohou ve skutečnosti způsobit přírůstek hmotnosti. Přeskakování jídel zvyšuje stres a zabraňuje ztrátě váhy, kterou jste tak zoufale chtěli zbavit.

Obsess Ne

Pokud založíte své cíle na snížení hmotnosti na výsledky, které vidíte na extrémních reality show, se vraťte do své reality. Většina lidí nemá sedm hodin denně k cvičení a odborník na výživu, který bude sledovat vaše každé jídlo. Zaměřte se na to, jak se cítíte a na tom, jak se vaše oblečení hodí, spíše než na číslo na stupnici. Některé týdny budou lepší než jiné, ale nenechte se tě odradit. Pokud je vaše mysl tak nastavena na rychlou hubnutí, můžete ztratit z pohledu dalších výhod, které získáte tím, že budete jíst zdravější stravu a žijete v aktivnějším životním stylu, jako je více energie, lepší nálada, lepší krevní tlak a hladina cholesterolu a snížené riziko Chronických onemocnění.