Trotter 535 specifikace běžeckého trenažéru

Trotter byl založen v roce 1973 Edwardem Trottem. Společnost vyráběla špičkové běžecké pásy. V roce 1997 se Cybex spojil s Trotterem. Značka Trotter byla nakonec propuštěna, všechny běžecké modely Trotter byly od té doby přerušeny. Model 535 byl původně představen v roce 1998. V roce 2003 a 2007 jej bylo odvoláno dvakrát. Cybex již neposkytuje podporu nebo zásobní díly pro běžecké pásy Trotter.

Specifikace

Trotter 535 je dlouhý 69 palců, široký 30 palců a 56 palců vysoký. To váží 250 liber. Jedná se o velký, těžký běžecký pás. Nepletuje se a nemůže se snadno pohybovat. Výška od podlahy k palubě je 4,5 palců. Běžecký pás je dlouhý 52 palců a široký 18 palců. V prosinci 2010 mají novější běžecké pásy Cybex větší paluby o rozměrech 60 palců. Maximální uživatelská hmotnost Trotter 535 je 350 liber.

Specifikace konzoly

Digitální konzola zobrazuje zpětnou vazbu o vaší aktuální cvičení. Monitoruje sklon, čas, spálené kalorie za hodinu, rychlost v minutách a vteřinách, rychlost, vzdálenost, celková spálená kalorie a srdeční frekvence. Zvolte režim “Manual” nebo “Program” na trotteru 535. V ručním režimu ovládáte nastavení sklonu a rychlosti pomocí tlačítek na konzole. V režimu programu vyberte jeden z 11 zabudovaných programů, které mění rychlost a sklon v přednastavených intervalech.

Funkce

Motor s výkonem 2 koní na vozíku Trotter 535 dokáže pracovat rychlostí až 10 mph. Výkonová rampa se snižuje o 12%. Nastavte sklon nebo rychlost stisknutím tlačítka. Běžící paluba je tlumená, aby se snížila šok ke kloubům. Trotter 535 dokáže sledovat srdeční frekvenci, ale musíte použít kompatibilní snímač Polar na hrudi, abyste mohli používat tuto funkci.

Připomíná

V říjnu 2003 oznámila Komise pro bezpečnost spotřebitelských výrobků odvolání několika běžeckých trenažérů Cybex, včetně Trotter 535. Běžecké trenažéry představovaly nebezpečí požáru v důsledku přehřátí pod kapotou motoru. V říjnu 2007 byl Trotter 535 zařazen do druhého stahování běžeckých pásů Cybex. Podle Komise USA pro bezpečnost spotřebních výrobků nebyly drátěné matice používané k opravě dříve stažených modelů řádně instalovány a způsobily přehřátí běžeckých pásů, což mělo za následek další nebezpečí požáru.