Turkey avokádový zábal kalorií

Turecké avokádové zábaly obsahují bílkoviny, sacharidy a tuky – tři hlavní živiny, které vaše tělo potřebuje. Jsou mírně nízký obsah kalorií a mohou být zdravým obědem, pokud si své ingredience vyberete moudře.

Plain Wrap kalorie

Jednoduchý krocanový zábal vyrobený z 3 oz. Z krůt, 8-palcové bílé mouky tortilly a ½ šálku nakrájených avokád obsahuje přibližně 470 kalorií. Podle USDA National Nutrient Database, turkey představuje 75 kalorií a avokádo 235 kalorií. Fatsecret.com uvádí, že 8 palcový tortilla obsahuje 159 kalorií.

Rostlinné přísady

Běžná zelenina používaná k obalům zahrnuje rajčata, římský salát, špenát, okurky, olivy, cibuli a okurky. Tyto vegetariány nepřidávají více než 20 kalorií na zábal, ale poskytují vitamíny, minerály a vlákninu.

Sýry a koření

Každý 1 oz. Plátek čedar, monterový jack nebo provolonový sýr přidá 100 až 120 kalorií do zábalu. Majonéza a másové omáčky a obvazy přidají asi 100 kalorií na lžíci, ocet a olej obsahuje 70 kalorií na lžíci. – a 1 polévková lžíce. Z hladké žluté hořčice přidá 11 kalorií.

Úvahy

Avokádo může mít vysoký obsah kalorií, ale je také bohaté na vitaminy B, vitamíny A, draslíky a zdravé tuky. Chcete-li snížit množství kalorií, použijte 6-palcový tortilla a pouze 2 oz. Z Turecka.