Turkey pepperoni nutriční skutečnosti

Turecké pepperoni je, jak to naznačuje název, pepperoni, kořeněná, sušená klobása, vyrobená z krůt, spíše než obvyklé vepřové maso. Používaný vhodně, turkey pepperoni může být dobrou volbou pro váš zdravý, nízkotučný životní styl.

Typy a velikosti dávky

Seznam krocanů pepperoni v USDA National Nutrient Database odkazuje na krájené pepřané pepřané. Velikost jídel se liší podle výrobce. Jedna značka například uvádí 14 řezů jako porce, další uvádí 16 plátků a druhá uvádí jednu hůl. Čtěte štítky a naplánujte svůj příjem.

Živiny

Stejně jako velikosti porce se nutriční fakta liší podle produktu. Nicméně národní značka obchodu s krůtým pepřeroniem obsahuje 73 kalorií, 4,46 gramů tuku, 1,10 gramů nasycených tuků a 9,30 gramu bílkovin na 30 gramů nebo přibližně 15 plátků podle USDA.

Výhody

Turecký pepperoni má méně kalorií a méně tuku než vepřová klobása. Vepřová verze národně dostupných obchodních značek má dvojnásobek kalorií, 8,5 gramů tuku a 3,5 gramů nasycených tuků v porovnání s tureckou verzí, podle USDA.

Úvahy

Jednou nevýhodou morčatového pepperoni je jeho obsah sodíku. Uvedená značka obchodů obsahuje obrovské 25 procent denní hodnoty sodíku. Sodík vás může předurčovat k infarktu a mrtvici, podle americké sdružení Heart Association, a tak omezit pepřeroni na krk na ošetření jednou za chvíli. AHA doporučuje jíst méně než 1500 miligramů sodíku denně.