Vafle dům grilované kuřecí sendvič informace výživy

Restaurace Waffle House je franchising, který je nejlépe známý pro snídani, včetně vafle, vajec a hash browns. Restaurace nabízejí také lehčí možnosti oběda a večeře, včetně grilovaného kuřecího sendviče, který nemá téměř tolik kalorií nebo tukových gramů, než některé z jeho nejvýkonnějších možností.

Nutriční hodnoty

Jediný grilovaný kuřecí sendvič z Waffle House má asi 200 kalorií, 3 g tuku, 26 g sacharidů a 20 g bílkovin. Výživová fakta se mohou mírně lišit od restaurace až po restauraci, protože každá položka je vařena na objednávku a může vyhovět individuálním preferencím pro metody přípravy a další přísady podle menu Waffle House.

Metoda

Grilování je metoda s nízkým obsahem kalorií, která snižuje obsah tuků a kalorií z celkových dávek. Grilování a broušení umožňují odkapávání tuku od kuřecího masa při zachování masových šťáv a přírodních aroma.

Složky

Waffle House neuvolňuje podrobné seznamy ingrediencí pro své pokrmy, ale grilovaný kuřecí sendvič je primárně kuřecí maso, jemné koření a kukuřičný sýr vyrobený z rafinované bílé mouky, kvasnic, vody a malých množství přísad. Dodatečné výplně změní celkovou výživovou hodnotu sendviče, například lžíce majonézy přidá asi 100 kalorií a 11,5 g tuku.

Alternativy

Grilovaný kuřecí sendvič je jedním z nejzdravějších položek v menu Waffle House. Jediná vafle z řetízku obsahuje asi 315 kalorií, 12,5 g tuku a 45 g sacharidů a pořadí hash hnědé má asi 400 kalorií, 27 g tuku a 30 g sacharidů. Chcete-li zlepšit zdravotní hodnotu grilovaného kuřecího sendviče a nakrájet jak tuky, tak i kalorie, připravte si je doma pomocí extra zeleniny, menšího množství kuřecího masa, bez májky a pšeničného celku. Můžete si prohlédnout nutriční informace pro vaši verzi zapojením ingrediencí do online počítadla kalorií a rozdělením celkových částek o počet porcí ve vašem receptu.

Úvahy

Grilovaný kuřecí sendvič zapadá do zrna a masných skupin MyPyramid z USDA, který doporučuje denní dávky celých zrn, chudých bílkovin, mléčných výrobků bez obsahu tuku, ovoce a zeleniny pro nejlepší zdravotní hodnotu. Podle HelpGuide.org jsou stravovací jídla mnohem vyšší než sodík, nasycený tuk a cholesterol, než přípravky doma, takže zvážte, jak si vyrobit vlastní sendvič s přírodními přísadami a omezenou velikost porce.