Vážení pozorovatelé ukazují na pizzu

Weight Watchers podporuje vyvážené stravování přes bodový systém, který přiřazuje nižší body výživným potravinám a vyšším bodům méně zdravým potravinám. Místo toho, abyste se popíraly sami sebe, jednoduše odečtete body z denního přidělení a snažte se zůstat v cílovém rozsahu. Weight Watchers má motto, že žádné jídlo není mimo limity, a to zahrnuje pizzu. Když toužíte po tomto příjemném jídle, je třeba vědět, kolik hodnot PointsPlus vás bude stát. Vyberte si moudře, abyste se necítili vinni za to, že se o to chcete věnovat.

Úplný obrázek o bodech

Typický plátek pizzy salónu má průměrnou hodnotu PointsPlus mezi pěti až 11 body. Chcete-li to uvést do perspektivy, 26 bodů ValuePlus je minimální denní cíl, podle webové stránky Weight Watchers, takže jeden plátek by potenciálně mohl používat 20 až 40 procent vašich bodů za den. Mějte na paměti, že vybraný řez může mít značně vyšší hodnotu než je tento rozsah, v závislosti na vašich výsledcích. Weight Watchers nabízí interaktivní pizzový podvodníček, kde můžete přetáhnout polevy na svůj řez, abyste získali celkovou hodnotu PointsPlus. Abyste zůstali v denním rozsahu bodů, pokud máte potraviny, jako je salátová pizza, je cílem provést úpravy Vaše další jídlo výběrem potravin, které mají vyšší hustotu živin a nižší energetickou hustotu. Tento přístup pomáhá udržet váš jídelní plán vyváženější. Nízkoenergetické potraviny poskytují méně kalorií na objem, což vám umožní jíst více a cítit se plnější a současně snižovat kalorie. Potraviny v této kategorii mají tendenci mít vysoký obsah vody, vysoký obsah vlákniny nebo obojí. Zelenina, ovoce, fazole, jiná luštěniny a celozrnná masa, jako je ovesné vločky, jsou hlavním příkladem potravin s nízkou spotřebou energie. Seznam Zero PointsPlus obsahuje mnoho potravin, které mají nízkou energetickou hustotu.

Toppování a tloušťka krustiny dělají body rozdíl

Jak si můžete představit, čím více ne veggie toppings dostanete na vaší pizze – takový jako pepperoni nebo extra sýr – více bodů PointsPlus to bude stát. Při výběru pizzy z místního salónu pizzy udržujte věci na jednoduché straně. Například typický plátek pizzy sýrů má hodnotu PointsPlus pět. Jakmile začnete přidávat různá masa nebo jiné přísady, můžete snadno využít značný počet vašich denních bodů. Pokud si zachováte věci konzervativní, budete lépe. Například pravidelný sýr má přibližnou hodnotu PointPlus sedm. Přidání 1/2-unce pepperoni, což je asi pět tenkých plátků, narazí hodnotu PointsPlus na osm. Pizza s hustou krustou je vyšší v měřítku PointsPlus, takže očekávejte, že odečtete kdekoli od sedmi do 11 bodů ValuePlus, pro kus typické pizza s hustou krustou. Stejně tak malý plátek hluboké pizzy s jednou masovou omáčkou má hodnotu PointsPlus mezi sedmi a desítkami. Přeskočit bílou pizzu, která obvykle obsahuje ingredience, které výrazně zvyšují hodnotu PointsPlus, jako je extra sýr a česnekový olej. Typický plátek bílé pizzy může mít hodnotu PointsPlus 15 bodů, což je více než polovina vašeho denního cíle.

Vyzkoušejte Mock Pizza pro body s nižší hmotností

Skvělý způsob, jak ušetřit body, je vytvořit alternativní verzi pizzy. To je skvělé pro dny, kdy budete chtít pizzu, ale nemáte dostatek volných míst. Je to také dobrý způsob, jak se naučit vytvářet zdravější verze komfortních pokrmů jako trvalou změnu životního stylu. Vezměte velkou kapuci portobello a rozstřikujte ji sprejem. Umístěte ji na misku na pečivo a vrstvu rajčatovou omáčkou a oblíbené pizzové polevy nahoře. Hromada na neškrobové zeleniny, jako je špenát a paprika, protože vás nebudou stát žádné body. Přidejte 1 oz sýra, která má hodnotu PointsPlus tři. Sýr s nízkým obsahem tuku vás bude stát dva body. Jedna velká čepice se počítá jako plátek a počítáte body za omáčku a zálivky, které si vyberete pro svou falešnou pizzu. Používáte kalkulačku receptů Weight Watchers, zahrnujte všechny přísady – dokonce i ovoce a zeleninu s nulovým obsahem kalorií – protože se počítá výživně s každodenními hodnotami PointsPlus.

Udělat to čerstvé a přidat Twist

Místo toho, abyste měli plátek salátu, připravte čerstvou pizzu. Je to víc plnění a máte kontrolu nad složkami, což umožňuje najít kreativní způsoby, jak ušetřit body. Vytvořte čerstvou rajčatovou omáčku, která bude stát pouze jednou hodnotou PointsPlus výběrem čerstvě nakrájených rajčat a vaší oblíbené italské byliny. Část, která vám stojí za pouhý jeden bod ValuePlus, je olivový olej a pro výrobu omáčky použijete asi 1 1/2 lžičky olivového oleje. Vyberte si těsto pizzy s nízkým obsahem karbidu, nebo se ujistěte kreativním způsobem a vyzkoušejte kávovou kůrku z karfiolu. Pečená karafiátová pizzová kůrka je křupavá, skládá se jako pravidelné těsto a chutná stejně dobře jako skutečná věc. To je také snadné, a bude stát pouze tři hodnoty PointPlus na jeden řez.